AİT logosunda, kişilerin kendileriyle ilgili gizli, bilinmeyen veya kapalı alanları bir çukura benzetilmiş, AİT sayesinde kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı ve mutlu olmaları ise çukurdan çıkış ile sembolize edilmiştir. Logodaki insan figürünün kafasındaki "play" tuşu, farkındalık konusunda harekete geçmeyi simgelemektedir.
Aktif İşsizler Topluluğu web sitesine hoş geldiniz.
AİT ETKİNLİKLERİ
AİT etkinliklerinde buluşalım.
ANKET
Sosyal Sorumluluk bilinci, bizde neden düşüktür?
Katılmak için tıklayınız!
DUYURULAR

AİT CANLI YAYINLARI
Geçen yıllarda yüzlerce farklı kişi ve kurum, sosyal sorumluluk projeleri için AİT’de buluştu. Bu bambaşka koşullarda gelen 2020’de, sizlerde içinizdekileri gerçeğe dönüştürmek ve hayatlara dokunabilmek ister misiniz?

Nasıl mı? İster seminer ister gezi ister söyleşi ister atölye ister açık havada yapacağımız bambaşka bir etkinlik… Kişilere faydası olan, ücretsiz her etkinlik AİT’in konusu!

AİT’in bu 12 yıldır gerçekleştirdiği fiziki etkinlikleri, salgın nedeniyle sanal ortamda canlı yayınlara dönüştü. AİT’in instagram adresini takibine (https://www.instagram.com/ait_grup/) sizleri de bekliyoruz. AİT canlı yayınlarında hangi konu ve konuşmacıları görmek istersiniz? Yoksa siz de topluma faydalı bir konuda canlı yayın konuğumuz olmak ister misiniz? Bu bir saatlik canlı yayın ile tarzınız, birikiminiz, iletişim biçiminiz hakkında ipuçları vererek kendiniz ve uğraştığınız konunun tanıtımını yapmış olacaksınız. Kimbilir konuşmanızda telaffuz ettiğiniz bir cümle, birilerinin hayatına dokunacak; aranılan cevabın bulunmasına vesile olacak belki de işbirliği fırsatı için yeni yöntem ve kişilerle tanışacaksınız. AİT etkinlikleri sayfasında yer alan teşekkür yazılarımızda desteğiniz belirtilerek, size süresiz bir reklam imkanı sağlanacak.

AİT instagram canlı yayın konuşmacı ve konu önerileri için ait@aktifissizler.com adresimizden bizlerle bağlantıya geçiniz. Hayata güzel izler bırakan ve yüreğimizdekilerin ses bulduğu verimli paylaşımlar için, AİT’in 13. yılında da birlikte sağlıkla yol almak dileğiyle..

AYIN SÖZÜ
Her türlü kullanım hakkı Aktif İşsizler Topluluğu’na aittir. | 2008
Sayfamızı bugün 23 , toplam 181951 kişi ziyaret etmiştir.