AİT logosunda, kişilerin kendileriyle ilgili gizli, bilinmeyen veya kapalı alanları bir çukura benzetilmiş, AİT sayesinde kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı ve mutlu olmaları ise çukurdan çıkış ile sembolize edilmiştir. Logodaki insan figürünün kafasındaki "play" tuşu, farkındalık konusunda harekete geçmeyi simgelemektedir.
Aktif İşsizler Topluluğu web sitesine hoş geldiniz.
ÜYELİK
ANKET
Sosyal Sorumluluk bilinci, bizde neden düşüktür?
Katılmak için tıklayınız!
DUYURULAR

AİT, 8 Ocak 2018’de 10.yılına girdi. Geçen on yılda yüzlerce farklı kişi ve kurum sosyal sorumluluk projeleri için AİT’de buluştu. 2018’de de sizlerde içinizdekileri gerçeğe dönüştürmek ve hayatlara dokunabilmek ister misiniz? Nasıl mı? İster seminer ister atölye çalışması ister açık havada yapacağımız bambaşka bir etkinlik… Kişilere faydası olan ücretsiz her etkinlik AİT’in konusu..

Özellikle en çok ilgi gören AİT etkinliği, seminerler..Siz seminer konuşmacısı olabilirsiniz ve/veya mekan da ayarlayabilirsiniz. Bir kaç saatlik seminer ile hem konuşmacının/eğitimin hem de mekanın tanıtımını yapmış ve sosyal sorumluluk projesine destek olma huzurunu tatmış olacaksınız. Konuşmanızda telaffuz ettiğiniz bir cümle, belki birilerinin hayatına dokunacak; aranılan cevabın bulunmasına vesile olacaksınız. AİT etkinlikleri sayfasında yer alan teşekkür yazılarımızda desteğiniz belirtilerek, size süresiz bir reklam imkanı sağlanacaktır.

Etkinlik, konuşmacı ve mekan önerileri için ait@aktifissizler.com adresimizden bizlerle bağlantıya geçiniz.

Hayata güzel izler bırakan ve yüreğimizdekilerin ses bulduğu verimli paylaşımlar için AİT’in 10. yılında da buluşmak dileğiyle..

AYIN SÖZÜ
Her türlü kullanım hakkı Aktif İşsizler Topluluğu’na aittir. | 2008
Sayfamızı bugün 19 , toplam 153436 kişi ziyaret etmiştir.