AİT logosunda, kişilerin kendileriyle ilgili gizli, bilinmeyen veya kapalı alanları bir çukura benzetilmiş, AİT sayesinde kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı ve mutlu olmaları ise çukurdan çıkış ile sembolize edilmiştir. Logodaki insan figürünün kafasındaki "play" tuşu, farkındalık konusunda harekete geçmeyi simgelemektedir.
Aktif İşsizler Topluluğu web sitesine hoş geldiniz.
UYARI
Bu alandaki içeriği görüntülemek için üye girişi yapınız!
Üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız!
ANKET
Sosyal Sorumluluk bilinci, bizde neden düşüktür?
Katılmak için tıklayınız!
DUYURULAR

Deprem Bölgesi AİT Mektup Kampanyası
Yaşadığımız depremin etkileri maalesef geçmedi. Deprem bölgesindekilerin çoğu yakınlarını kaybetti. Onlara sevdiklerini geri getiremeyiz. İhtiyaç malzemeleri için oluşmuş pek çok grup mevcut. Ancak hayatta kalanların umutları, hayalleri, yaşam sevinçleri için ne yapılabilir? Amacımız kaybettikleri nedeniyle depremzedelerin hayattan kopmalarına engel olabilmek adına yaşamda tutunacakları dalını bulmalarına destek vermek ve AİT’in amacındaki gibi yaşamlarını anlamlı kılacak gücü içlerinde uyandırmak!

Depremzede ile kentinin ayağa kalkmasına vesile olmak için planladığımız “Deprem Bölgesi AİT Mektup Kampanyası” detayları için AİT Instagram ve Facebook sayfalarındaki paylaşımlarımızı inceleyebilirsiniz.

AİT Kampanyası’nda görev almak isteyen gönüllülerin ve AİT Kampanya Mektubu’na cevap yazmak isteyen depremzedelerin e-postalarını bekliyoruz.

Sağlıkla kalın,
Sevtap Ertuğrul Başar
ait@aktifissizler.org / sevtaperbasar@yahoo.com
https://www.instagram.com/ait_grup/
https://www.facebook.com/groups/aktifissizlertoplulugu

AYIN SÖZÜ
Her türlü kullanım hakkı Aktif İşsizler Topluluğu’na aittir. | 2008
Sayfamızı bugün 13 , toplam 206805 kişi ziyaret etmiştir.