AİT logosunda, kişilerin kendileriyle ilgili gizli, bilinmeyen veya kapalı alanları bir çukura benzetilmiş, AİT sayesinde kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı ve mutlu olmaları ise çukurdan çıkış ile sembolize edilmiştir. Logodaki insan figürünün kafasındaki "play" tuşu, farkındalık konusunda harekete geçmeyi simgelemektedir.
Aktif İşsizler Topluluğu web sitesine hoş geldiniz.
UYARI
Bu alandaki içeriği görüntülemek için üye girişi yapınız!
Üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız!
ANKET
Sosyal Sorumluluk bilinci, bizde neden düşüktür?
Katılmak için tıklayınız!
DUYURULAR

Cumhuriyet Bayramı
“Herkes fedai, herkes kahraman, herkes büyüktü. Tarihin en eski milletlerinden biri, ateşten geçerek, kan içinde, bir daha uyumamak, benliğini unutmamak, kandırılmamak, sömürülmemek, ezilmemek, ölmemek üzere çığlık çığlığa diriliyordu..” Turgut ÖZAKMAN

İnsan Tanıma Sanatı AİT Semineri, 20 Ekim 2018
İlişkilerde sorunlar mı yaşıyorsunuz?İnsanlar sizi yanlış mı anlıyor?İşinizde neden süreklilik sağlayamıyorsunuz?Neden aynı tarz sorunları yaşayıp duruyorsunuz?vb pek çok soru ile boğuşuyor olabilirsiniz. Benzer sorunların kaynağı ve bazı çözüm ipuçlarını bu ücretsiz AİT seminerinde bulabilirsiniz.

Konuşmacımız Sevinç YILMAZ’ın 20 Ekim Cumartesi günü (12:00-15:00) Altunizade’de gerçekleşecek AİT seminerine katılmak isteyenler, en geç 19 Ekim günü ad-soyadını ait@aktifissizler.org’a gönderiniz ki mekan adresini o gün topluca sizlere iletelim. Herkes davetlidir. Görüşmek üzere..

AYIN SÖZÜ
Her türlü kullanım hakkı Aktif İşsizler Topluluğu’na aittir. | 2008
Sayfamızı bugün 9 , toplam 159999 kişi ziyaret etmiştir.