AİT logosunda, kişilerin kendileriyle ilgili gizli, bilinmeyen veya kapalı alanları bir çukura benzetilmiş, AİT sayesinde kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı ve mutlu olmaları ise çukurdan çıkış ile sembolize edilmiştir. Logodaki insan figürünün kafasındaki "play" tuşu, farkındalık konusunda harekete geçmeyi simgelemektedir.
Aktif İşsizler Topluluğu web sitesine hoş geldiniz.
UYARI
Bu alandaki içeriği görüntülemek için üye girişi yapınız!
Üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız!
ANKET
Sosyal Sorumluluk bilinci, bizde neden düşüktür?
Katılmak için tıklayınız!
DUYURULAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı, Türk halkının egemenliğini ilân ettiği ve dünyanın ilk çocuk bayramının kutlandığı bu özel güne bizleri 99 yıl önce kavuşturan M.Kemal ATATÜRK ile görev arkadaşlarına minnetlerimizi sunuyoruz.

Temel Astroloji AİT Semineri – 27 Nisan Cumartesi (Ücretsiz)
Astroloji, yıllar geçtikçe pek çok kişi ve kurumda merak uyandırıp etkisini artırmaya başladı.Biz de AİT olarak bu merakları gidermek ve temel astroloji kavramlarını (Zodyak, Horoskop, Burçların Sembollerinin Dayanağı, Elementler, Ev kavramı, Temel Açılar, Astroloji Türleri) algılatmak amacıyla Astrolog Aylin TEZCAN BEYAZOĞLU ile Cts günü saat 12.30’da Kadıköy’de seminer düzenledik.

Konuşmacımız, kayıt sırasında doğum ayı-günü-yılı-saati-yerini bildirenlere özel bir jest hazırlıyor. Kayıt için, en geç 25 Nisan 2019 tarihi mesai bitimine kadar, isim ve soyadını ait@aktifissizler.org adresimize bekliyoruz.


Bilirkişilik Bilgilendirme AİT Semineri – 4 Mayıs Cumartesi (Ücretsiz)
Türkiye’de genel işsizlik dolayısıyla, uzmanlığı ile atıl olarak bekleyen kişilerin sayısı da maalesef artıyor.Bu kişilere farklı bir çıkış yolu gösterme ve yeni iş/ek iş fırsatı için alternatif sunma yaklaşımı ile Bilirkişilik seminerini düzenledik.

Konuşmacımız Finansal Yönetim ve Hukuk Danışmanı İbrahim CAN ile cts günü saat 15.00’de Kadıköy’de Bilirkişilik ile ilgili her şeyi öğrenebildiğiniz gibi son yıllarda adını sıkça duyduğumuz kayyımlık, konkordato komiserliği gibi mesleklerde de aydınlanacağız.

Katılmak isteyenlerin en geç 2 Mayıs 2019 günü mesai bitimine kadar, isim ve soyadını ait@aktifissizler.org adresimize bekliyoruz.

AYIN SÖZÜ
Her türlü kullanım hakkı Aktif İşsizler Topluluğu’na aittir. | 2008
Sayfamızı bugün 3 , toplam 165985 kişi ziyaret etmiştir.