AİT logosunda, kişilerin kendileriyle ilgili gizli, bilinmeyen veya kapalı alanları bir çukura benzetilmiş, AİT sayesinde kişilerin kendilerini daha iyi tanıyarak başarılı ve mutlu olmaları ise çukurdan çıkış ile sembolize edilmiştir. Logodaki insan figürünün kafasındaki "play" tuşu, farkındalık konusunda harekete geçmeyi simgelemektedir.
Aktif İşsizler Topluluğu web sitesine hoş geldiniz.
AİT ETKİNLİKLERİ
AİT etkinliklerinde buluşalım.
ANKET
Sosyal Sorumluluk bilinci, bizde neden düşüktür?
Katılmak için tıklayınız!
DUYURULAR

Gaziler Günü
Sakarya Meydan Muhaberesi’nin ardından 19 Eylül 1921’de TBMM’since Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’e, “Mareşal” rütbesi ile “GAZİ” ünvanı verilmişti. Böylece her 19 Eylül “Gaziler Günü” olarak anılmaktadır. Şehit ile gazi haberlerinin hiç gerçekleşmediği bir Türkiye’ye kavuşmayı diliyoruz.

STK AİT ile yolumuz artık kesişsin diyorsanız..
AİT, 12.yılının son çeyreğine giriyor. Geçen yıllarda yüzlerce farklı kişi ve kurum, sosyal sorumluluk projeleri için AİT’de buluştu. Sizlerde AİT ile içinizdekileri gerçeğe dönüştürmek ve hayatlara dokunabilmek ister misiniz?

Nasıl mı? İster seminer ister gezi ister söyleşi ister atölye ister açık havada yapacağımız bambaşka bir etkinlik… Kişilere faydası olan, ücretsiz her etkinlik AİT’in konusu!

Özellikle en çok ilgi gören AİT etkinliği, seminerler.. Seminer konuşmacısı olarak genel tarzınız, birikiminiz, iletişim biçiminiz hakkınızda katılımcılara ipuçları vererek sizin ve eğitiminizin tanıtımını yapmış olacaksınız. Ya da yeni kişilere kendini duyurmak isteyen bir mekan ayarlayarak onların büyümesine el vereceksiniz. Bu bir kaç saatlik seminer ile sosyal sorumluluk projesine destek olma huzurunu tadacaksınız. Kimbilir konuşmanızda telaffuz ettiğiniz bir cümle, birilerinin hayatına dokunacak; aranılan cevabın bulunmasına vesile olacak belki de işbirliği fırsatı için yeni yöntem ve kişilerle tanışacaksınız. AİT etkinlikleri sayfasında yer alan teşekkür yazılarımızda desteğiniz belirtilerek, size süresiz bir reklam imkanı sağlanacak.

Gönüllü etkinlik, konuşmacı ve mekan önerileri için ait@aktifissizler.com adresimizden bizlerle bağlantıya geçiniz.

Hayata güzel izler bırakan ve yüreğimizdekilerin ses bulduğu verimli paylaşımlar için AİT ile hep beraber yol almak dileğiyle..

AYIN SÖZÜ
Her türlü kullanım hakkı Aktif İşsizler Topluluğu’na aittir. | 2008
Sayfamızı bugün 10 , toplam 170722 kişi ziyaret etmiştir.